Sizden Gelenler 1

Gunaydin Gokhan Bey,

Umarım iyisinizdir.

Dun aksam Bios Bar’da konseri vardı Birsen Tezer’in. Bir sanatciyi canli performansta dinlemeden sarkilari anlam bulmuyor kesinlikle, bu bir kez daha kanitlandi… albumdeki sesi, sesinin yarisiymis meger, sesinin sonu yokmus gibi soyledi sarkilarini…

Ve nihayet ilk mailimde size cizdigim tablo da dun aksam vucud bulmus oldu. Kordon’da Amfora Balikcisi’nda yenen guzel bir aksam yemeginin ustune tarifsiz bir tatli gibi oldu konser. Bir yanda konserin verdiği haz, bir yanda baharin verdigi cosku, bir yanda da bugunun gunlerden Cuma olmasinin uzerimde yarattigi etkiyi siz tahmin edin artik.

Bios Bar’a gelince, ortamini sevdim. Gazi Kadinlar’da eski bir Rum evi. Zaten bayilirim o mimariye. Sicak salas bir yer… Ya benim ruh halimden ya da zaten guzel bi yer oldugu icin, cok sevdim… Iyi sanatcilar getiriyorlar. Izmir’e gelirseniz programini takip etmenizi oneririm.

Size de en az benimki kadar guzel bir gun dilerim.

Saglicakla kalin

BirgulMerhabalar,

ne enerji dolu ne pozitif bir mail bu çok teşekkür ederim:)

Öncelikle o resmin vücud bulmuş olmasına çok mutlu oldum.

Bence ilkbaharın ilk günlerinde olması da ayrı bir güzel olmuş.

Bios Bar eski bir rum evi dediniz zaten şimdiden gitmek için can atar oldum.

Birsen Tezer zaten su gibi ...

Ben bu aralar iş güç telaşından bir şeyler yapamaz oldum mailinizi okuyunca hemen bu haftasonuna bir etkinlik araştırırken buldum kendimi :)

Harika bir haftasonu diliyorum.

Hep böyle güzel resimler çizin ve eylemleriniz hep böyle mutluluk versin.

Sevgilerimle

Gökhan Dumanlı
Yaşam Koçu ve İletişim Danışmanı

0 yorum: